We controleren of de telefonische klantenservice is geopend...
Heb jij onlangs contact gehad met Innova Energie? Laat ons je ervaringen met Innova Energie weten!
Beoordeel Innova Energie.
Heb je geen zin om telefonisch contact op te nemen met Innova Energie? Bekijk dan hieronder hoe je op een andere manier contact kunt opnemen.
Heb je niet direct een antwoord nodig op je vraag? Neem dan contact op met de klantenservice van Innova Energie via een contactformulier. Je krijgt zo snel mogelijk een reactie van Innova Energie.
Ga naar het contactformulier op de website van Innova EnergieHeb je een vraag aan Innova? Je kan onder andere antwoorden vinden op vragen over de volgende onderwerpen:
Voorbeelden van veelgestelde vragen aan Innova zijn:
Rapportcijfer is gebaseerd op 7 beoordelingen.
Krijg absoluut geen antwoord op mijn vragen omtrent de rekening. Diverse keren getracht te verduidelijken, maar nee. Alleen een standaard 'riedeltje'. Jammer..... In totaal tweemaal voorgelogen over het termijnbedrag.
Onbeleefd en niet van zin om een oplossing te bieden. 1 januari is het moment van de jaarafrekening. Tot nu toe, 27 januari, een afrekening gehad voor elektriciteit. Ik krijg €375 terug. De gasafrekening heb ik tot op heden niet ontvangen. De teruggave vsn €375 ook nog niet ontvangen
Innova heeft een data lek waardoor hun klanten worden gebeld en dan zeggen ze innova is failliet u word bij een andere maatschappij onder gebracht dgb voor het zelfde tarief en duur daar ga je dan mee akkoord natuurlijk aleen wordt dan stiekem je gas en elektriciteit prijs 4x zo duur daar na wordt je weer door innova gebeld waarom je weg ben ge gaan en of je terug wel komen voor een duur tarief schande dat ze dit bij de zwakkere in de samenleving doen en innova weet van niets natuurlijk maar is wel de lachende partij
medewerkster klantenservice kon op geen enkele vraag een goed antwoord geven. Hopeloos!!! op mijn vraag doorverbonden te worden met een leidinggevende kreeg ik ook geen respons.
na klant te zijn geweest bij innova energie ben ik overgestapt naar andere aanbieder,dan krijg je op het eind de eind nota,er stond op het eind een bedrag open van 203,94daar van inasseerde innova op 30maart j.l. 99,00 stond nog een bedrag open van 104,94,dat heb ik op 13 april 2022 overgemaakt via abn naar innova ,erna kreeg ik meedere aanmaningen van niet betaalde notaas,heb de papieren zwart op wit, dat alles betaald is ook bankafschriften met de betalingen erop,nu eisen ze opeens 250,00 euro diverse posten noemen ze het,heb een paar weken terug een half uur met hun gebeld,mevrouw verklaarde toen dan is alles voldaan,nu dit,als je toch alles voldaan hebt wat dan nu nog.we denken dat ze me de bonus die je krijgt bij het overstappen naar de nieuwe aanbieder zelf willen laten betalen,mag volgens de nieuwe aanbieder nooit,maar ze doen het onder diverse posten,wat niet mag.
je sluit een contract af voor 219 euro per maand , je gebruik is lager ik gebruik 150 euro permaand heb houtkachel en alles a+++
dan gooien hun hem een maand later naar 350 euro permaand das meer dan het dubbele dan ik gebruik , ze helpen je aan de telefoon niet netjes
ik leg de zaak uit dat ik alleen staande ben en voor mijn een gezin met kinderen woonde . dat maakt hun niks uit ze kijken naar de afgelopen 3 jaar
terwijl ik nieuwe klant ben en alleen staand
hoe help je mensen in de problemen
dan bel je , je legt het uit en dan is het net of ze een boekje voor lezen
dus onbeschoft en denken zeker niet aan de klanten die bij hun komen .
al kan je aan tonen dat je dus minder verbruikt dan de 219 euro wat op je contract staat . maakt ze niks uit . dus innova is een afrader
telefonisch niet bereikbaar
Beoordeel Innova Energie Klantenservice